0

BIAŁE BIURKO Z DREWNA LITEGO SUPERIORE CREME 1 SZAFKA

1 790,00 zł

Wyślij do znajomego

BIAŁE BIURKO Z DREWNA LITEGO SUPERIORE CREME  1 SZAFKA

BIAŁE BIURKO Z DREWNA LITEGO SUPERIORE CREME 1 SZAFKA

Odbiorca: :

* Pola wymagane

Anuluj lub 

DC-BIR-61

Dostępne kolory

kremowy
- +

BIURKO SUPERIORE CREME 1 SZAFKA

Model: DC-BIR-61

 

Wymiary zewnętrzne:

 

Szerokość: 160 cm

Głębokość: 60 cm

Wysokość: 76 cm

 

Meble z tej kolekcji wykończone są w lakierze kremowym.

 

SUPERIORE CREME jest najnowszą kolekcją w naszej ofercie. Modele mebli z tej kolekcji są spójne z kolekcją Superiore Classico. Z włoskiego  SUPERIORE CREME  znaczy wyższy kremowy. Nazwę kolekcja zawdzięcza górnemu  wieńcowi,  który zdobiony jest  dodatkowo wałeczkiem i rzeźbionymi elementami. A charakterystyczne frezy i filunki na frontowych elementach mebli oraz grube cokoły i blaty gwarantują solidność konstrukcji mebla na lata.

 

Kolor  kremowy wraz z uchwytami dobranymi z włoskich modeli  firmy  Bosetti  Marella podkreśla  styl i wyróżnia kolekcję spośród  pozostałych. Uchwyty zarówno owalne jak i okrągłe wykonane  są w kolorze mosiądzu emaliowane z motywem zbliżonym do kwiatowego. Zawiasy również w kolorze starego mosiądzu wpuszczane. W nowej szacie produkowane są od tego roku.

 

Biurko wykonane z litego drewna sosnowego. Wyposażone w trzy szufladki bez prowadnic znajdujące się pod blatem oraz jednej szafki pod biurkiem na mosiężnych kółeczkach. Mebel dostarczany jest do klienta w całości. 

Meble w kolekcji