0

Białe łóżko do sypialni

Przesypiamy jedną trzecią życia, nie ma więc nic ważniejszego przy wyborze łóżka, niż wygoda i komfort. Na rynku oferowanych jest wiele rodzajów łóżek, w różnych kolorach i wykończeniach. Coraz częściej jednak w sypialniach spotykana jest biel, która nadaje wnętrzu spokoju, przytulności oraz indywidualnego charakteru. Białe łóżko do sypialni to wybór, który sprawdzi się w wielu stylach, a także pozwoli na stworzenie ciekawych aranżacji.

Nasze meble drewniane Hacienda Collection stworzone są z myślą o tworzeniu takich właśnie niepowtarzalnych wnętrz w sypialniach. Kolekcja Superiore Creme posiada w ofercie białe łóżka, które zdobione są rzeźbionymi elementami oraz wałeczkiem.

Łóżko drewniane Superiore CremeŁóżko drewniane Superiore CremeŁóżko drewniane Superiore Creme

Białe łóżko do sypialni marki Meble Woskowane to gwarancja stabilności i trwałości. Dodatkowo, dla uzupełnienia wnętrza, naszym klientom polecamy pozostałe meble z tej samej kolekcji: witrynę, szafę oraz szafkę nocną czy lustro. Pamiętajmy, białe łóżko to nie nuda i nijakość – to styl, klasa i elegancja, którą możecie Państwo mieć w swojej sypialni.

Zobacz białe łóżka