0

BIAŁA WITRYNA DREWNIANA 2

1 850,00 zł

Wyślij do znajomego

BIAŁA WITRYNA DREWNIANA 2

BIAŁA WITRYNA DREWNIANA 2

Odbiorca: :

* Pola wymagane

Anuluj lub 

DC-VIT-65-W

Dostępne kolory

kremowy

- +

WITRYNA 2

Model: DC-VIT-64-W

 

Wymiary zewnętrzne:

 

Szerokość: 113 cm

Głębokość: 49 cm

Wysokość: 196 cm

 

Meble z tej kolekcji wykończone są w lakierze kremowym.

 

Calluna jest najnowszą kolekcją w naszej ofercie. Modele mebli z tej kolekcji są spójne z kolekcją Pinus. Nazwę kolekcja zawdzięcza górnemu  wieńcowi,  który zdobiony jest  dodatkowo wałeczkiem i rzeźbionymi elementami. A charakterystyczne frezy i filunki na frontowych elementach mebli oraz grube cokoły i blaty gwarantują solidność konstrukcji mebla na lata.

 

Kolor  kremowy wraz z uchwytami dobranymi z włoskich modeli  firmy  Bosetti  Marella podkreśla  styl i wyróżnia kolekcję spośród  pozostałych. Uchwyty zarówno owalne jak i okrągłe wykonane  są w kolorze mosiądzu emaliowane z motywem zbliżonym do kwiatowego. Zawiasy również w kolorze starego mosiądzu wpuszczane. W nowej szacie produkowane są od tego roku.

 

Jako pierwszy mebel należący do kolekcji Calluna produkowaliśmy szafę, która cieszyła się u klientów dużym powodzeniem, zaczęliśmy tworzyć kolejne meble dopasowując je do danego wzoru. Tak właśnie powstała miedzy innymi witryna. Półki witryny umieszczone są za przeszklonymi drzwiczkami. Wewnątrz znajdują się cztery półki wyposażone w możliwość regulacji ich wysokości w systemie drabinkowym. W dolnej części mebla znajduje się pojemna, funkcjonalna szuflada bez prowadnic, ozdobiona bardzo stylowym uchwytem. Mebel dostarczany jest do klienta w całości.

 

Meble w kolekcji