0

BIAŁA KOMODA WOSKOWANA 2 SZAFKI 4 SZUFLADY

1 960,00 zł

Wyślij do znajomego

BIAŁA KOMODA WOSKOWANA 2 SZAFKI 4 SZUFLADY

BIAŁA KOMODA WOSKOWANA 2 SZAFKI 4 SZUFLADY

Odbiorca: :

* Pola wymagane

Anuluj lub 

DC-COM-69-W

Dostępne kolory

kremowy
- +

KOMODA 3

Model: DC-COM-69

Wymiary zewnętrzne:

 

Szerokość: 175 cm

Głębokość: 45 cm

Wysokość: 83 cm

 

Meble z tej kolekcji wykończone są w lakierze kremowym.

 

Calluna jest najnowszą kolekcją w naszej ofercie. Modele mebli z tej kolekcji są spójne z kolekcją Pinus. Nazwę kolekcja zawdzięcza górnemu  wieńcowi,  który zdobiony jest  dodatkowo wałeczkiem i rzeźbionymi elementami. A charakterystyczne frezy i filunki na frontowych elementach mebli oraz grube cokoły i blaty gwarantują solidność konstrukcji mebla na lata.

 

Kolor  kremowy wraz z uchwytami dobranymi z włoskich modeli  firmy  Bosetti  Marella podkreśla  styl i wyróżnia kolekcję spośród  pozostałych. Uchwyty zarówno owalne jak i okrągłe wykonane  są w kolorze mosiądzu emaliowane z motywem zbliżonym do kwiatowego. Zawiasy również w kolorze starego mosiądzu wpuszczane. W nowej szacie produkowane są od tego roku.

 

Komoda wyposażona w funkcjonalne i pojemne szufladki oraz umieszczona w prawym segmencie półkę za zabudowanymi drzwiczkami. Jej wykończenie sprawia że nie tylko staję się meblem funkcjonalnym ale także nadaje uroku i stylu naszym wnętrzom.  Mebel dostarczany jest do klienta w całości.

Meble w kolekcji