0

KREDENS DREWNIANY 2 SZAFKI 4 SZUFLADY

3 820,00 zł

Wyślij do znajomego

KREDENS DREWNIANY 2 SZAFKI 4 SZUFLADY

KREDENS DREWNIANY 2 SZAFKI 4 SZUFLADY

Odbiorca: :

* Pola wymagane

Anuluj lub 

DC-KRI-69-W

Dostępne kolory

kremowy
- +

KREDENS 3

Model: DC-KRI-69

 

Wymiary zewnętrzne:

 

Szerokość: 182 cm

Głębokość: 45 cm

Wysokość: 195 cm

 

Meble z tej kolekcji wykończone są w lakierze kremowym.

 

Calluna jest najnowszą kolekcją w naszej ofercie. Modele mebli z tej kolekcji są spójne z kolekcją Pinus. Nazwę kolekcja zawdzięcza górnemu  wieńcowi,  który zdobiony jest  dodatkowo wałeczkiem i rzeźbionymi elementami. A charakterystyczne frezy i filunki na frontowych elementach mebli oraz grube cokoły i blaty gwarantują solidność konstrukcji mebla na lata.

 

Kolor  kremowy wraz z uchwytami dobranymi z włoskich modeli  firmy  Bosetti  Marella podkreśla  styl i wyróżnia kolekcję spośród  pozostałych. Uchwyty zarówno owalne jak i okrągłe wykonane  są w kolorze mosiądzu emaliowane z motywem zbliżonym do kwiatowego. Zawiasy również w kolorze starego mosiądzu wpuszczane. W nowej szacie produkowane są od tego roku.

 

Kredens wykonany z litego drewna sosnowego. Nadstawka podzielona na dwa segmenty, lewy składający się z jednej półki po środku za oszklonymi drzwiczkami oraz prawy również posiadający jedną półkę, za podwójnymi oszklonymi drzwiczkami. Podstawa kredensu na wzór Komody 3 wyposażonej w pojemne i funkcjonalne szufladki (bez prowadnic) i znajdującej się pod nimi półki za zabudowanymi drzwiczkami. Mebel dostarczany jest do klienta w dwóch częściach.

Meble w kolekcji