0

STYLOWA DREWNIANA SZAFKA DO BIURKA 4 SZUFLADY

660,00 zł

Wyślij do znajomego

STYLOWA DREWNIANA SZAFKA DO BIURKA  4 SZUFLADY

STYLOWA DREWNIANA SZAFKA DO BIURKA 4 SZUFLADY

Odbiorca: :

* Pola wymagane

Anuluj lub 

DC-BIR-63-W

Dostępne kolory

kremowy
- +

SZAFKA DO BIURKA 4 SZUFLADY

Model: DC-BIR-63-W

 

Wymiary zewnętrzne:

 

Szerokość: 40 cm

Głębokość: 53 cm

Wysokość: 61 cm

 

Meble z tej kolekcji wykończone są w lakierze kremowym.

Calluna jest najnowszą kolekcją w naszej ofercie. Modele mebli z tej kolekcji są spójne z kolekcją Pinus. Nazwę kolekcja zawdzięcza górnemu  wieńcowi,  który zdobiony jest  dodatkowo wałeczkiem i rzeźbionymi elementami. A charakterystyczne frezy i filunki na frontowych elementach mebli oraz grube cokoły i blaty gwarantują solidność konstrukcji mebla na lata.

 

Kolor  kremowy wraz z uchwytami dobranymi z włoskich modeli  firmy  Bosetti  Marella podkreśla  styl i wyróżnia kolekcję spośród  pozostałych. Uchwyty zarówno owalne jak i okrągłe wykonane  są w kolorze mosiądzu emaliowane z motywem zbliżonym do kwiatowego. Zawiasy również w kolorze starego mosiądzu wpuszczane. W nowej szacie produkowane są od tego roku.

 

Szafka wykonana z litego drewna sosnowego. Składa się z trzech szufladek (bez prowadnic). Wykonana jest w prostej formie. Nie posiada rzeźbień oraz frezów tak jak reszta mebli należących do kolekcji. Szafka osadzona jest na czterech mosiężnych kółeczkach. Wymiary szafki są dopasowane do biurka z tej samej kolekcji. Mebel dostarczany jest do klienta w całości. 

Meble w kolekcji