0

WITRYNA Z DREWNA LITEGO 1

1 390,00 zł

Wyślij do znajomego

WITRYNA Z DREWNA LITEGO 1

WITRYNA Z DREWNA LITEGO 1

Odbiorca: :

* Pola wymagane

Anuluj lub 

Dostępne kolory

miodowy orzech kasztan dąb ciemny dąb przydymiony

Zobacz film z drewnianą witryną:

KOLOR : 
- +

WITRYNA 1

Model: D-VIT-64-W

 

Wymiary zewnętrzne:

 

Szerokość: 71 cm

Głębokość: 49 cm

Wysokość: 196 cm

Kolor bazowy kolekcji to wosk miodowy.

Zobacz film z drewnianą witryną:

 

Kolekcja PINUS - nowa kolekcja w naszej ofercie. Oparta  na wzornictwie kilku modeli szaf i regałów  produkowanych od lat .

 

Charakterystyczne frezy i filunki na frontowych elementach mebli oraz grube cokoły i blaty gwarantują solidność konstrukcji mebla na lata. Istnieje możliwość wyboru alternatywnego wybarwienia: wosk  orzech, kasztan, ciemny dąb oraz dąb przydymiony. Uchwyty zostały dobrane z włoskiej firmy  Bosetti  Marella. Okrągłe  ruchome uchwyty w kolorze  starego mosiądzu z delikatnym motywem  kwiatowym montowane w różnych rozmiarach dopełniają klasyczną formę i podkreślają  charakter kolekcji. Zawiasy wpuszczane w kolorze starego mosiądzu.

 

Jako pierwszy mebel należący do kolekcji PINUS produkowaliśmy szafę, która cieszyła się u klientów dużym powodzeniem, zaczęliśmy tworzyć kolejne meble dopasowując je do danego wzoru. Tak właśnie powstała miedzy innymi witryna 70. Półki w witrynie umieszczone są za przeszklonymi drzwiczkami. Wewnątrz znajdują się cztery półki wyposażone w możliwość regulacji ich wysokości w systemie drabinkowym. W dolnej części mebla znajduje się szuflada bez prowadnic, ozdobiona bardzo stylowym uchwytem. Mebel dostarczany jest do klienta w całości.

Meble w kolekcji