0

STYLOWY DREWNIANY KREDENS 2 SZAFKI 4 SZUFLADY

3 190,00 zł

Wyślij do znajomego

STYLOWY DREWNIANY KREDENS 2 SZAFKI  4 SZUFLADY

STYLOWY DREWNIANY KREDENS 2 SZAFKI 4 SZUFLADY

Odbiorca: :

* Pola wymagane

Anuluj lub 

Dostępne kolory

miodowy orzech kasztan dąb ciemny dąb przydymiony
KOLOR : 
- +

KREDENS 3

Model: D-KRI-69

 

Wymiary zewnętrzne:

 

Szerokość: 82 cm

Głębokość: 45 cm

Wysokość: 195 cm

 

Kolor bazowy kolekcji to wosk miodowy.

 

Kolekcja PINUS - nowa kolekcja w naszej ofercie. Oparta  na wzornictwie kilku modeli szaf i regałów  produkowanych od lat .

 

Charakterystyczne frezy i filunki na frontowych elementach mebli oraz grube cokoły i blaty gwarantują solidność konstrukcji mebla na lata. Istnieje możliwość wyboru alternatywnego wybarwienia: wosk  orzech, kasztan, ciemny dąb oraz dąb przydymiony. Uchwyty zostały dobrane z włoskiej firmy  Bosetti  Marella. Okrągłe  ruchome uchwyty w kolorze  starego mosiądzu z delikatnym motywem  kwiatowym montowane w różnych rozmiarach dopełniają klasyczną formę i podkreślają  charakter kolekcji. Zawiasy wpuszczane w kolorze starego mosiądzu.

 

Kredens wykonany z litego drewna sosnowego. Nadstawka podzielona na dwa segmenty, lewy składający się z jednej półki po środku za oszklonymi drzwiczkami oraz prawy również posiadający jedną półkę, za podwójnymi oszklonymi drzwiczkami. Podstawa kredensu na wzór Komody 3 Pinus wyposażonej w pojemne i funkcjonalne szufladki (bez prowadnic) i znajdującej się pod nimi półki za zabudowanymi drzwiczkami. Mebel dostarczany jest do klienta w dwóch częściach.

Meble w kolekcji